Elita Rudi do t ‘çmend’ Gjikon me këtë ndryshim

1 min read

Elita Rudi ndjek trendin e momentin, ja si duket më këtë ndryshim

Moderatorja Elita Rudi, së fundmi ka prerë balluket dhe duket krejt ndryshe.

Ky model i flokëve është trendi i fundit që shumë figura publike po e bëjnë.Elitës duket se ky stil i shkon shumë, kjo konfirmohet edhe nga ndjekësit e moderatorës që i dhanë shumë komente pozitive, shkruan Kosovarja.

Previous Story

Me kë po sjellë këngë Melisa? (FOTO)

Next Story

Është goxha aktive në rrjetet sociale, por fotot dhe videot e Jori Dellit jan të ndaluara në këtë shtet!

Latest from Blog