Provokon Beatrixe, reklamon trupin si ‘peshk’

1 min read

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po e shijon në maksimum jetën.Ajo se fundmi është shfaqur super hot në rrjetet sociale.

E veshur ngushtë, Beatrixe nuk e ka problem ta rekalmoj trupin e saj joshës.

Në këto imazhe ajo ekspzoon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Previous Story

Penelope Cruz shfaqet tërheqëse në rrugët e Madritit

Next Story

Do të shokoheni kur ta kuptoni si dukej Olta Gixhari para ndërhyrjeve estetike

Latest from Blog