Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

1 min read

Si pjesë e albumit të saj të ardhshëm “Barbie”, ajo ka publikuar këngën e saj të re “Dance the Night” e cila eksploron jetën magjepsëse dhe sfiduese të parajsës.

Kënga bazohet te besimi dhe stabiliteti, ku Dua këndon dhe ‘vallëzon’ larg problemeve të saj duke ruajtur një imazh perfekt. Projekti është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku, ku brenda pak ditësh ka marrë më shumë se 10 milionë shikime.

Filmi ‘Barbie’ dhe albumi i saj me titullin ‘Barbie’ do të jenë në dispozicion kudo më 21 korrik, njoftoi Dua Lipa në kanalin e saj zyrtar në YouTube
watch (3)

Previous Story

Pritet të merret vendimi ndaj dy serbëve që sulmuan KFOR-in në Zveçan

Next Story

Donaldi do të bëhët xheloz, Bora shfaqet me këtë veshje provokuese në publik!

Latest from Blog