Do të shokoheni kur ta kuptoni si dukej Olta Gixhari para ndërhyrjeve estetike

1 min read

Ani pse duket natyrale, as aktorja e njohur shqiptare nuk i ka shpëtuar briskut të kirurgut plastik.

Aktorja, që ishte bërë pjesë e “Big Brother VIP Albania”, ka operuar hundën, fryer buzët dhe bërë disa korrektime të tjera në pamjen e jashtme.
Fotot e dikurshme të realizuara në Kosovë nga fotografi Avni Selmani, ilustrojnë faktin se pamja e Oltes ka evoluar dhe kjo jo për shkak te viteve, por për shkak të ndërhyrjeve.

Ajo, kishte vendosur që në “BBVA” të luaj fuqishëm dhe të jetë kundërshtarja më e fortë e Luiz Ejllit.

Shiko foton:

Previous Story

Provokon Beatrixe, reklamon trupin si ‘peshk’

Next Story

Kurti: Trupi i Kosovës është i mbushur me plagë – drejtësia është i vetmi ilaç

Latest from Blog