VIDEO/FOTO: Buzë detit me bikini, Oriola Marashi ‘çmend’ ndjekësit me lëvizjet joshëse

1 min read

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, sigurohet që sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë e ka bërë edhe së fundmi në një video të shpërndarë me fansat ne Instagram.

Ajo shfaqet në formë të mrekullueshme e veshur me bikini ngjyrë të zezë dhe një këmishë lino të bardhë.

Linjat atraktive kanë bërë që të komentohet në masë të madhe për këtë paraqitje, duke qenë se shquhet për fizikun e jashtëzakonshëm.
“Po, për çdo gjë të mirë në jetën time” ka shkruar ajo në përshkrim.

“Po, për çdo gjë të mirë në jetën time” ka shkruar ajo në përshkrim.

Previous Story

Dëgjoni pak nga kënga e re e Dafina Zeqirit

Next Story

Aktorët e ‘Romeo & Juliet’ u akuzua për pornografi, gjykata merr vendimin e papritur

Latest from Blog