Tuna vjen me paraqitje “hot”, befason me pamjen e saj

1 min read

Tuna po vazhdon të mbetet mjaft e komentuar në mediat shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Tuna është nënë e dy djemve.

Ajo ka një trup mjaft të bukur, ku shumë shpesh shfaqet mjaft joshëse.

E tillë është shfaqur edhe në fotografitë e fundit, ku ka pozuar me një veshje të kuqe dhe me poza mjaft sensuale.

Previous Story

Politikani serb: Vuçiq po provokon luftë në Kosovë, situata në Veri skenar i BIA-së dhe FSB-së

Next Story

LSDM: Momenti i së vërtetës për Mickoskin – BE ose ”Levica”!

Latest from Blog