Dëgjoni pak nga kënga e re e Dafina Zeqirit

1 min read

Projektet e reja nga ylli i muzikës Dafina Zeqiri nuk kanë të ndalur.

Minuta më parë ndau një pjesë të këngës së re, ku kësaj radhe po vjen në duet me Rzon.

Kënga do të publikohet me datë 5 qershor dhe të shumta ishin komentet pozitive të fansave të dyshes të cilët po e presin me padurim lansimin e tij.

Më poshtë mund ta dëgjoni një sekuencë të këtij projekti./Indeksonline/download (1)

Previous Story

Mijëra euro për një natë, pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Next Story

VIDEO/FOTO: Buzë detit me bikini, Oriola Marashi ‘çmend’ ndjekësit me lëvizjet joshëse

Latest from Blog