Kush thotë se Ariana s’prek punë n’shpi, kështu gatuan fli ajo!

1 min read

Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu sapo na ka treguar se është tejet e zonja.

Ariana krahas jetës së saj profesionale, si blogere teksa në shumicën e rasteve e shohim si modele, sot na ka befasuar.

Ajo ka bërë të ditur se është kuzhiniere e mirë, madje jo e ushqimeve të thjeshta.Sipas pamjeve, Ariana sot e diele ditë vikendi e ka shfrytëzuar për të gatuar, ushqimin më të kërkuar tradiciona shqiptar e që është flia./kosovarja/

Shiko videon:

Previous Story

Gresa dhe Andi ndahen përfundimisht?

Next Story

Pas ‘kunjave’ të Bleros, reagon Afrona dhe mbyll debatin njëher e mirë

Latest from Blog