Mihrija tregon se si është gjendja e tyre shëndetësore pas djegies së shtëpisë

1 min read

Mihrija pas djegies së shtëpisë tregon se si është gjendja e tyre shëndetësore.

Banesa e Mihrije Brahës e Naim Abazit është përfshirë nja zjarri dje dhe për pasojë është djegur një pjesë e saj.

Një ditë më pas, këngëtarja kosovare ka shfrytëzuar rregullimin e thonjëve për të dhënë detaje për incidentin e djeshëm.

“Gjallë jemi, shëndosh jemi” ka thënë ndër të tjera Mihrije Braha.

Previous Story

Kurti: I kuptojmë shqetësimet e partnerëve, çdo opsion tjetër do të ishte mospërmbushje e obligimeve

Next Story

Ekslzuive / Ledri e Mozzik “shpërthejnë” me klikime në Indi

Latest from Blog