Pa sutjena veç me setër, ky është trendi që po sjellin të famshmet tona

1 min read

Një nga veshjet që po bien në sy ditët e fundit është edhe setra pa sutjene, duke lënë gjoksin të shfaqet më shumë.

Kjo modë po e ndjekë këngëtaret, moderatorët e së fundmi edhe disa aktore e politikane, shkruan “Kosovarja”.

Për disa kjo mund të cilësohet trend i momentit por për disa veprim që nuk do ta bënin asnjëherë.

Këtë trend tek artistet tona e para e filloi Rita Ora në vitin 2014 në një event me rëndësi.

Kurse vitet e fundit me këtë stil veshje janë parë: Arbana Osmani, Elvana Gjata, Jonida Maliqi, Antonela Berisha, Marigona Krasniqi, Keisi Medini, Fjoralba Ponari, Adriana Matoshi, Nora Istrefi, Zhaklin Lekatari, Kejvina Kthella dhe shume personazhe të ndryshme publike,shkruan “Kosovarja”

Previous Story

Grupi i famshëm refuzon të bashkëpunojë me Luizin

Next Story

Muriqi dhe Eto’o në histori të Mallorcas

Latest from Blog