“Shokë me benefite”, çfarë po ndodh mes Jorit dhe Kristit!

1 min read

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” i kemi parë shpesh të gërricen me njëri-tjetrin e të përdorin ironi, mirëpo mes Kristit dhe Jorit lindi gjithashtu një shoqëri e lezetshme.

Ditët e fundit të qëndrimit në “BBV” i shërbyen të dyve për ta përforcuar shoqërinë jashtë. Pas reality show-t, Jori dhe Kristi janë takuar shpesh me njëri-tjetrin dhe madje kanë postuar foto e video së bashku në rrjete sociale.

Mirëpo, ka edhe nga ata që mendojnë se kjo nuk është thjesht shoqëri, por që ata të dy janë “shokë me benefite”. Pikërisht këtë mesazh, Jori zgjodhi ta publikonte në InstaStory dhe të sqaronte se me Kristin s’ka asgjë më tepër se shoqëri.

“Vetëm shokë pa benefite”- shkroi ajo krahas mesazhit.
Kujtojmë se Jori është single dhe ka shprehur dëshirën të njohë një djalë shqiptar. Madje edhe mikesha e saj Beniada, kërkonte me shaka “burrë” për Jorin.

Previous Story

Blendi Salaj: Çifti i momentit është Luiz-Olta, Kiara mund të jetë vjehrra

Next Story

“Tradhtia nga partneri”, Diola Dosti zbulon vendimin e saj të prerë

Latest from Blog