Heq dorë përfundimisht, Kejvina Kthella ndan vendimin e papritur me ndjekësit

1 min read

Kejvina Kthella ka ardhur me një njoftim surprizues për të gjithë ndjekësit.

Modelja pas daljes nga Big Brother ka kaluar një periudhë jo të lehtë.

Ajo u shpreh se ka hequr dorë përfundimisht nga mediat shqiptare.

‘Përshëndetje miq!Duke falenderuar të
gjithë gazetarët, autorët dhe moderatorët, dua t’ju njoftoj publikisht siç edhe jua kam
komunikuar privatisht, kam hequr dorë përfundimisht nga mediat shqiptare kjo për zgjedhje personale dhe profesionale. Faleminderit çdo personi që punon në media që në çdo dalje timen më ka trajtuar me shumë dashuri. Ndërsa me ju publik i dashur, bashkë do shihemi porn ga një cep i botës,’-shkruan modelja në rrjete sociale.

Previous Story

“Pa biçikletë”, botim i ri i Daut Dautit me udhëpërshkrime dhe reportazhe

Next Story

Nëse nuk i dinit, këto janë përfitimet unike të luleshtrydheve për lëkurën tuaj

Latest from Blog