Rama për vdekjen e Tina Turner: Sonte toka është më e varfër e qielli më i shndritshëm

1 min read

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar në rrjete sociale për vdekjen e legjendës së muzikës Rock, Tina Turner.
Rama, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se me vdekjen e Turner sonte toka është më e varfër e qielli më i shndritshëm.

““You’re simply the best, better than all the rest…”. Sonte toka është më e varfër dhe qielli më i shndritshëm. Pusho në paqe”, ka shkruar Rama.

Previous Story

Nuk flasin! Diola zbulon më shumë për miqësinë e saj me Nitën

Next Story

FSK-ja realizon trajnim me ushtrinë kroate: Të gatshëm për sfida, të trajnuar për mision

Latest from Blog