Miley Cyrus refuzon turnet pasi nuk do të flej në autobus

1 min read

Miley Cyrus mund t’i blejë vetes lule, por nuk mund të flejë në autobus.
Këngëtarja “Wrecking Ball” nuk do të shkojë në turne për albumin e saj “Endless Summer Vacation” , sepse nuk dëshiron të humbasë komoditetin e të qenit në shtëpinë e saj.
“Kjo nuk ka të bëjë me mungesën e vlerësimit për tifozët dhe gjithçka që ka të bëjë me atë që thjesht nuk dua të bëhem gati në dhomat e zhveshjes. Cili është realiteti i jetës në rrugë,” shpjegoi Cyrus në një deklaratë të gjatë të shkruar në aplikacionin e saj iPhone Notes dhe të shpërndarë në Instagramin e saj.
Ylli i popit, 30 vjeç, tha se zgjedhjet e saj të modës nuk janë bërë për jetën me autobus turne dhe se ajo nuk dëshiron të flejë në një automjet në lëvizje ndërsa udhëton nga qyteti në qytet.
“Këto pamje që kam kthyer nuk udhëtojnë mirë. Pamjet arkivore nuk palosen. Thjesht nuk dua të fle në një autobus në lëvizje”, ka shkruar ajo.

Previous Story

Shkëlqejnë në pasarelë, Dua Lipa dhe Donatella Versace sjellin koleksionin e tyre të përbashkët

Next Story

Dua Lipa x Versace: Detaje për koleksionin ‘La Vacanza’

Latest from Blog