Stella Maxwell mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e veçantë në Festivalin e Filmit në Kanë

1 min read

Stella Maxwell mahniti në Festivalin e Filmit në Kanë me një fustan me model të veçantë.

Ish-modelja mahnitëse e “Victoria’s Secret”, 33-vjeçare dukej në top formë teksa ishte e pranishme në premierën e “The Idol”.

Ngjarja u mbajt në Hotel Martinez në rivierën franceze dhe u organizua nga Vogue dhe marka e bizhuterive të nivelit të lartë Chopard.Megjithatë, veshja e Stellas, e cila përmbante rripa të kryqëzuar në pjesën e përparme, doli të ishte dukshëm më zbuluese.

Ndërkohë, ajo hoqi nga fytyra flokët për të zbuluar një palë vathë argjendi me diamant.

Ajo gjithashtu e ka kompletuar dukjen me një pala taka të zeza me platformë.

Modelja belge mori pjesë në këtë ngjarje së bashku me një mori emrash të famshëm nga Julia Fox e deri tek ish-i i Kylie Jenner, Travis Scott.

Megjithatë, veshja e saj nuk ishte aspekti i vetëm i ngjarjes që tërhoqi vëmendjen.

Lista e të ftuarve të mbushur me yje u mblodhën së bashku për të festuar dramën e re “The Idol”.

Previous Story

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika fillon muajin e mjaltit me të dashurin e ri?

Next Story

Nelly Furtado ngacmon fansat rreth këngëve të reja

Latest from Blog