Ronela Hajati e sjell këngën e paralajmëruar

1 min read

Këngëtarja Ronela Hajati tashmë e ka publikuar këngën e saj të paralajmëruar për javë të tëra.

Në kanalin Youtube, Hajati e publikoi këngën “Si yll”.Ajo u publikua gjatë ditës së djeshme.

Teksti dhe muzika e këngës u punua nga vet Ronela.

watch

Previous Story

Paparacit kapin Dua Lipën në momente intime me të dashurin e ri (FOTO)

Next Story

Nora Istrefi duket mahnitëse në imazhet e fundit

Latest from Blog