Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika fillon muajin e mjaltit me të dashurin e ri?

1 min read

Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi muaj më parë i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pas ndarjes së tyre e cila bëri shumë bujë, dyshja kanë filluar romanca të reja.

Afrona Dika dhe Blero
Edhe pse akoma nuk ka treguar se me kë është në lidhje, Afrona ka filluar pushimet në Turqi me të dashurin e ri.

Ajo publikoi disa momente nga darka romantike e mbushur me lule e me qirinj.

Ky është udhëtimi i parë i çiftit së bashku, mund të cilësohet edhe muaji i mjaltit për të dy.

Kujtojmë që Afrona me të dashurin e saj prej muajsh kanë filluar të bashkëjetojnë në të njëjtën shtëpi.

Previous Story

Dua Lipa paralajmëron këngën e re “Dance The Night”

Next Story

Stella Maxwell mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e veçantë në Festivalin e Filmit në Kanë

Latest from Blog