Paparacit kapin Dua Lipën në momente intime me të dashurin e ri (FOTO)

1 min read

Lidhja e re e Dua Lipës me regjisorin Romain Gavras u vulos në paraqitjen e super yllit krah tij në Cannes.

Dyshja po përjetojnë ditët më të lumtura bashkë.

Ata së fundmi janë kapur në momente edhe më private. Paparacit kanë arritur të kapin puthjet romantike të çiftit gjatë fundjavës.

Pamjet janë nga hoteli ku po qëndrojnë Dua dhe Romain./prive

Previous Story

Don Xhoni ribashkohet me modelen ruse, ja foto romantike të dyshes

Next Story

Ronela Hajati e sjell këngën e paralajmëruar

Latest from Blog