Nelly Furtado ngacmon fansat rreth këngëve të reja

1 min read

Nelly Furtado po kthehet në “shina”!

Krijuesja e hitit “Say It Right” publikoi albumin e saj të fundit The Ride më 2017. Megjithatë, ajo po përgatitet të rikthehet dhe do të vijë me sesionin e saj të parë fotografik në rreth gjashtë vjet.

Fotot, të cilat e shfaqin atë duke lëkundur pamje të ndryshme elegante në një sfond të thjeshtë, shoqëruan një intervistë të re me Fault. Në të, Nelly foli për këngët e saj të reja dhe muzikën e saj të vjetër, e cila po gjen një jetë të re në TikTok.

Nelly tha për median se trashëgimia e saj “filloi të lidhej vetëm në vitet e fundit për shkak të TikTok-ut”.

Previous Story

Stella Maxwell mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e veçantë në Festivalin e Filmit në Kanë

Next Story

Flasin-nuk flasin, merr fund dilema për raportin e Einxhelit dhe Sarës

Latest from Blog