Ndodhi shqiptare! Pas sherrit të fëmijëve, rrahën mes vete edhe prindërit…

1 min read

Një rrahje mes dy familjeve ka ndodhur dje në lagjen Dardania në Prishtinë.

Nga gazetarja e Insajderit në vendin e ngjarjes raportohet se rrahja ka ndodhur mes dy prindërve ku shkak ishin fëmijët e tyre.

Fillimisht, fëmijët ishin rrahur mes vete e më pas dhe prindërit e tyre.

Nga pamjet e dërguara, në vendngjarje ndodhen disa policë që po merren me rastin.

Ndërkohë, Gazeta Insajderi ende nuk ka marr një përgjigje zyrtare nga zyra për media brenda Policisë.

Previous Story

Ish-ministri kosovar, Enver Hoxhaj: Angazhimin e Grubit per Korridorin 8 e shikojmë me admirim edhe nga Prishtina (VIDEO)

Next Story

Krejt çfarë dihet deri më tani për kosovaren që u vra në Gjermani nga bashkëshorti… (Detaje)

Latest from Blog