Mësuesja pushohet nga puna pas fotove në Instagram

1 min read

Për këtë mësuese super seksi, shkolla ka përfunduar zyrtarisht.

Yeimmy Ilias Isaza, një edukatore nga Barranquilla, Kolumbi me mbi 393,000 ndjekës të mediave sociale, thuhet se u pushua nga pozicioni i saj pasi administratorët e ish-shkollës së saj vunë re fotot e saj sexy në Instagram.

Nuk është vetëm të besosh te ty, por edhe të punosh me ty”, shkroi Isaza poshtë një fotoje të saj me bikini metalike prej ari dhe dantelle me një të çarë.Dhe kjo është vetëm një nga fotot e shumta joshëse të mësueses së shkollës.

“Unë mendoj se zilia është një nga të këqijat më të mëdha të kohës sonë,” tha një tjetër mbështetës.

Previous Story

Kim Kardashian tregon sfidat me të cilat përballet si nënë beqare

Next Story

Gresa Hoti publikon foto hot, komenti i Stresit merr gjithë vëmendjen

Latest from Blog