Izet Mexhiti: Ali Ahmetin e kemi duruar 20 vjet

1 min read

Izet Mexhiti nga Grupi i Zjarrit i ftuar sonte në emisionin Click Plus në TV21, komentoi vetlargimin e tyre nga BDI-ja.

Më tej ai përsëri gishtin e drejtoi tek kryetari i partisë Ali Ahmeti duke e akuzuar atë për vendimet që merr dhe se si grup tashmë nuk do të respektojnë vendimet e tij.

Por e gjitha kjo që ndodhi, sipas Mexhitit është se si grup e kanë duruar për 20 vite Ali Ahmetin në krye të BDI-së.

Previous Story

Grubi: Përshpejtojmë dinamikën e punimeve për kanalin qarkorë në Haraçinë

Next Story

11 truke që bateria e iPhone të zgjasë më shumë

Latest from Blog