Gresa Hoti publikon foto hot, komenti i Stresit merr gjithë vëmendjen

1 min read

Stresi dhe Gresa Hoti ishin ndër banorët me të pëlqyer të Big Brother Vip Kosova.

Dyshja e njohur e shtëpisë me të famshme në Kosovë duket se kanë një raport shumë të mirë së bashku, edhe pas përfundmit të BBV.

Kjo për faktin se ata po shkëmbejnë fjalë dashurie me njëri-tjetrin me komente në Instagram.
Së fundi, Gresa ka publikuar një fotografi goxha hot, e ku shfaqet pa riçipeta.

gres-mp4

Previous Story

Mësuesja pushohet nga puna pas fotove në Instagram

Next Story

Kryeparlamentari, Talat Xhaferi kryeson delegacionin shtetëror në Vatikan

Latest from Blog