Ermiona lëshon ‘perlën’ e radhës te foto e Kiarës

1 min read

Ermiona Lekbello është një nga ish-banoret e ‘Big Brother VIP Albania’ që do mbahet mend për shumë gjatë për batutat e saj.

Ato vazhdojnë të qarkullojnë në rrjet dhe janë bërë pjesë e përditshmërisë për shumë njerëz. Tashmë që rrugëtimi në atë emision mbaroi, duket se marrëdhëniet me ish-banorët janë më së miri. E këtë e vërteton komenti i Ermionës në foton e Kiarës.

‘Stunning”– ishte komenti që bëri Ermiona por disa e akuzuan se ka ndryshuar pozicion.

Koment që Ermiona nuk i la pa kthyer përgjigje.

“Ça pozicioni, ik o se më lodhët ju doni të jem si të tjerët,si e kam marrëdhënien une dhe Kiara e di unë dhe Kiara sdini asgjë, vetëm vrer nxirrni, boll mo se na lodhët”.

Previous Story

Flasin-nuk flasin, merr fund dilema për raportin e Einxhelit dhe Sarës

Next Story

Shqipëri: Rriten pagat e deputetëve dhe ministrave

Latest from Blog