Stresi flet për raportet me Keisin

1 min read

Fituesi i Big Brother VIP Kosova, Stresi, gjatë qëndrimit në shtëpi shpeshherë ka folur për dashurinë e tij me Keisin.

Por ai për herë të parë ka treguar se si qëndron raporti me të, pas daljes nga shtëpia e BBVK.

“Në radhë të parë është një vajzë e mrekullueshme, shumë e mirë. Raporti mes nesh ka marrë fund, por respektohemi shumë familjarisht. Dy familjet kanë kontakt shumë të mirë, edhe aty ka ngelur domethënë”, tha Stresi.

Po ashtu Stresi sot ka folur edhe për jetën private dhe për raportin me reperin tjetër të famshëm shqiptar, Noizyn.

Previous Story

“Shpërthen” Olta Gixhari, tregon të vërtetën e madhe që lidhet me Luizin

Next Story

Luizi poston foto krah Kiarës, tenton të bëhet interesant me përshkrimin

Latest from Blog