Pasi zyrtarizoi lidhjen, Dua Lipa befason me risinë e fundit

1 min read

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ditë me parë zyrtarizoi lidhjen me Romain Gavras.

Tani, me anë të një video dha një lajm të cilin fansat ka kohë qe e prisnin, shkruan Indeksonline.

Ajo zbuloi që këtë të premte do të lansoj këngën e re.

“Kjo Barbi ka një këngë që vjen këtë javë… E Premte MIDNATA BST 🪩”, shkroi krahas videos./Indeksonline/

Previous Story

E veshur me ngjyrat e flamurit të Ukrainës: Një grua shfaqet e lyer me ‘gjak’ në Festivalin e Filmit në Kanë

Next Story

Kush është baba më i mirë? J.Lo bën krahasim mes bashkëshortit dhe ish-it

Latest from Blog