Luizi dhe Kiara së shpejti prindër të një vajze, këngëtarja e njohur jep lajmin e madh për shqiptarët

1 min read

Luizi dhe Kiara së shpejti prindër të një vajze. Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën, nga një komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma.

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce) dhe jepi vulen ktij muhabeti”.Zgjidhja më e lehtë për të hequr Psoriasis në kushte shtëpie
SilkiSkin

A mendoni edhe ju se goca do të jetë vula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.

Previous Story

Nita bën deklaratën e papritur për Dea Mishel

Next Story

Në kontradiktë me veten, videoja me dy deklaratat e kundërta të Kiarës bëhet virale

Latest from Blog