Eli Fara festoi ditëlindjen, por vajza e saj mori gjithë vëmendjen (Foto)

1 min read

Ishte festa e Eli Farës, por vëmendja plotësisht shkoi tek vajza e saj.

Marina e veshur me një fusta të shkurtër, ku pjesa e gjoksit ishte pothuajse e gjitha e hapur, dukej më provokative se kurrë.

Ditëlindja e mamasë së saj ishte një ditë speciale, dhe veshja e saj po tregon këtë gjë.

Eli Fara, nga vajza e saj pranoi një tufë me lule si dhuratë për ditëlindje, shkruan “Kosovarja”

Previous Story

Mihrije Braha tregon dietën me të cilën u dobësua 10 kilogram (Video)

Next Story

ESHS-Maqedoni: Neto paga mesatare e paguar për punonjës në mars të këtij viti është 34.924 denarë

Latest from Blog