Dasma e vajzës së Tom Doshit, të pranishëm shihen edhe Kiara e Luizi/FOTO

1 min read

Mbrëmjen e djeshme është organizuar dasma e vajzës së Tom Doshit ku të ftuar special ishin dhe çifti Kiara-Luiz, pasi ky i fundit ka marrëdhënie miqësore me familjen Doshi.

Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq.

Previous Story

Kush është baba më i mirë? J.Lo bën krahasim mes bashkëshortit dhe ish-it

Next Story

Mihrije Braha tregon dietën me të cilën u dobësua 10 kilogram (Video)

Latest from Blog