A është ky muaj mjalti për çiftin Kiara-Luiz?

1 min read

Muaj mjalti për çiftin Kiara-Luiz?

Pyetja më e shpeshtë për çiftin Kiara-Luiz pas kurorëzimit të dashurisë së tyre është: A po kalon çifti momente qetësie mes njëri-tjetrit, apo agjenda e zënë e Luizit nuk ka hapësirë?

Mesa duket Kiara ka menduar për këtë pjesë! As shtëpia e Kiarës, dhe as Maldive, por Kiara ka zgjedhur Arka Art Hotel.Pas gjithë momenteve intensive të përditshmërisë së tyre kanë të gjithë të drejtën për pak qetësi dhe privatësi.

Kujtojmë se Arka Art Hotel është dhe ambienti ku u realizua festa më e madhe në Shqipëri, eventi Afterparty Big Brother VIP.

Previous Story

Guardiola: Nuk e kisha menduar se do të fitoja pesë kampionate në Angli, jemi të jashtëzakonshëm

Next Story

Më 30-31 maj në Tetovë mbahet Takimi Poetik i Shkrimtarëve për Fëmijë dhe të Rinj

Latest from Blog