Dua Lipa prezanton të dashurin e ri, fansat shpërthejnë në kritika…

1 min read

Në një dalje të fundit publike, Dua Lipa ka shuar zërat për romancën me Romain Gavras, duke konfirmuar se janë së bashku.

Pas publikimit të fotove të dyshes, ndjekësit kanë shpërthyer në kritika për shkak të diferencës së madhe të moshës, teksa shprehin se Dua edhe të atin e ka më tërheqës se partnerin.

Shumë të tjerë e kanë cilësuar “të verbër” që ka ndërruar Anwar Hadid me të.

Kujtojmë se lidhja e fundit publike e Duas ishte me Anwar Hadid, vëllain e famshëm të Gigit dhe Bellës.

Previous Story

E mërkura është ditë jopune për të gjithë qytetarët në Maqedoni

Next Story

Bekteshi: Çdo investim i cili ndodh nga mërgimtarët në Маqedoninë e Veriut do të mbeshtetet deri në 1 milion euro

Latest from Blog