Në telefonat me Cllevion, Stresi shpërthen ndaj Noizyt: Nuk du me ju pa me sy…

1 min read

Stresi dhe Noizy pas sherreve për më shumë se një dekadë vendosën të bëheshin vllezër.

Por, duket se vllazëria mes tyre zgjati shumë pak.

Atëhere kur njerëzit prisnin bashkëpunimin mes tyre, u fol se janë zënë sërish.

Mbrëmjen e djeshme Cllevio ka marrë në telefon Stresin për të konfirmuar këtë lajm.

“Nuk du me ju pa asnjë me sy”- shprehet Stresi duke konfirmuar se kanë prishur miqësinë, por pa dhënë detaje të mëtejshme.

Previous Story

Kovaçevski: Kritikat për ndërtimin e korridoreve të pabazuara, verës fillojnë punimet në terren

Next Story

Për 5 muaj, 45 kafshime nga qentë endacakë në Tetovë dhe 23 kafshime në Gostivar

Latest from Blog