Ish-kunatat e akuzojnë për mashtrim, por Violeta Kukaj befason me këtë veprim

1 min read

Violetë Kukaj është vendosur edhe një herë plotësisht në fokusin e medias rozë.

Arsyeja janë pretendimet e ish kunatave të saj, të cilat e akuzuan këngëtaren për mashtrim të ish bashkëshortit.

Këngëtarja, e cila vitet pas divorcit ka pësuar një transformim total në pamje, thjeshtë po e vazhdon aktivitetin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Violetë Kukaj, nuk është ndjerë në lidhje me këto çështje, duke i lënë të lira mediat dhe komentuesit të flasin pafund.

Trupi i Violetes veç po rregullohet, se ajo po i jep zor.https://www.instagram.com/violetekukaj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=cb0abab6-6a38-4394-a1bd-7179362d9379&ig_mid=E617BB95-13E8-4970-9A39-60CFF30BC23F

Previous Story

Nga inati apo xhelozia ndaj Kiarës, Butrinti publikon video me një vajzë tjetër…

Next Story

Britney Spears vjen në një bashkëpunim me artisten kosovare…

Latest from Blog