Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

1 min read

Këngëtarja e njohur, Fifi është e gatshme t’u rikthehet angazhimeve pasi lindjes së djalit.Artistja nga Ferizaj tashmë ka paralajmëruar këngën më të re, që këtë herë do të jetë një bashkëpunim.

Filloreta Raçi (emri i plot) kësaj radhe është bërë bashkë me këngëtaren tjetër të njohur, Donjeta Morina për të sjell një duet të ri.
Kështu ka zbuluar Fifi në një postim në Instagram, teksa ndau një foto ku dy këngëtaret shihet bashkë në një studio muzikore.

“Nesër ora 18:00”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e postimit.Kujtojmë që kënga e fundit e lansuar nga Fifi mban titullin “9”, në të cilën protagonist në klip ishte partneri i saj, Adis Patushin.Ndryshe, Fifi u bë nënë për herë të parë në prill të këtij viti dhe njoftoi se pas një pauze të shkurtër nga lindja e djalit do iu rikthehet projekteve dhe mbrëmjeve muzikore. /Telegrafi/

Previous Story

Britney Spears shuan dyshimet se martesa e saj me Sam Asghari është në krizë

Next Story

Beniada pranon lidhje e dashurisë: Nuk kam qenë asnjëherë kaq e lumtur

Latest from Blog