Tuna humbet kilogramët, duket si ‘kukull’

1 min read

Tuna më në fund heq kikogramët e tepërt, duket bukur.

Tuna është këngëtarja moderne, e cila është rikthyer edhe një herë në skenën muzikore shqiptare.

Pas një pauze të konsiderueshme, Tuna është me dy këmbët në industrinë e muzikës dhe argëtimit.

Këngëtarja kishte shtuar dukshëm peshë gjatë viteve të fundit, kjo edhe për shkak të lindjes së dy djemve, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja më në fund është kthyer në top formë fizike dhe kjo shihet në këto foto.

Previous Story

Albina Kelmendi nuk po ndalet, paralajmëron projektin e radhës

Next Story

Ky është gjesti i veçantë që ka bërë Luiz Ejlli ndaj nënës së Kiarës

Latest from Blog