Sulmoi të dashurën, tetovari ftohet në bisedë informative

1 min read

Pjesëtarë të Policisë së Tetovës, të mërkurën mbrëma rreth orës 23 e 50 minuta kanë kryer bisedë informative me 22 vjeçarin me iniciale N.A nga Reçica e Madhe, i cili ka qenë i denoncuar nga një 21 vjeçare nga Tetova, me të cilin ka qenë në lidhje, se fizikisht e ka sulmuar. Ai është mbajtur në stacionin policor dhe pas zbardhjes së rastit do të ketë padi adekuate.

Previous Story

Parlamenti zviceran për falimentimin dhe marrjen e bankës “Kredi Suis” do të kryejë hetime

Next Story

Erdogani merr vendimin e papritur para rundit të dytë të zgjedhjeve

Latest from Blog