Për një çmim marramendës, Madonna nxjerr në shitje fotot e saj nudo!

1 min read

Diva pop muzikës Madonna, i ka nxjerr në shitje fotot e saj nudo.

Albumi prej 40 fotove eksplicite ka një çmim marramendës.

Ato do të shiten për 240 mijë paunds apo (mbi 276 mijë eurosh).

Fotografitë do të vendosen në një ankand që pritet të mbahet në muajin tetor në Christie’s, në New York.

“Libri i Seksit”, i DIVA-s amerikane është publikuar një ditë pas lansimit të albumit të saj të pestë “Erotica”, në vitin 1992.

Albumi me fotografi do të nënshkruhet nga Madonna dhe Steve Mersel, i cili është edhe producent i këtij albumi.

Previous Story

Rivali i Erdoganit: Të gjithë migrantët do t’i dërgoj në shtëpi

Next Story

Bytyqi: Mbi 70 për qind janë realizuar projektet nga Programi TAV

Latest from Blog