Një 18 vjeçar sulmohet nga bashkëfshatari

1 min read

Një 18 vjeçar nga fshati Negotinë ka denoncuar se të mërkurën mbrëma rreth orës 20 e 30 minuta në këtë fshat është sulmuar nga bashkëfshatari I tij me iniciale L.R 40 vjeçar. Rasti është zbardhur dhe ndaj personit me iniciale L.R do të ketë padi adekuate.

Previous Story

Erdogani merr vendimin e papritur para rundit të dytë të zgjedhjeve

Next Story

Fotografi e rrallë! Ja si dukej Olta Gixhari në vitin 1999

Latest from Blog