Ky është gjesti i veçantë që ka bërë Luiz Ejlli ndaj nënës së Kiarës

1 min read

Zbulohet gjesti i veçantë që ka bërë Luiz Ejlli ndaj nënës së Kiarës.

I ftuar para ca ditësh tek emisioni i Donaldit dhe Romeos, Luiz Ejlli tregoi se jeton tek shtëpija e Kiarës momentalisht.

Një video që u bë virale tregon se këngëtari të mos zgjojë nënën e Kiarës, nënë Letën i vesh këpucët në makinë që mos t’a zgjoi nga gjumi.luiz

Previous Story

Tuna humbet kilogramët, duket si ‘kukull’

Next Story

Fjolla i përplasi çantat luksoze, reagon Fisnik Syla

Latest from Blog