Vazhdon edhe sot gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve

1 min read

Sot në Hagë do të vazhdojë gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit.

Dëshminë edhe sot do ta vazhdojë dëshmitari i katërt, teksa seanca pritet të nisë nga ora 09:00.

Kujtojmë se dje, mbrojtja e ish-kryekuvendarit Kadri Veseli, i ka përfunduar pyetjet për dëshmitarin e katërt.

Previous Story

City sot e pret Realin, rruga për në finale bëhet interesante

Next Story

Qeveria mori vendim: Ngjitëse me shenjën “NMK” në vend të targave të reja

Latest from Blog