Pak momente para lindjes së vajzës, Eliona Pitarka ndan videon emocionuese

1 min read

Eliona Pitarka solli të bijën në jetë pak ditë më parë. Familja e tyre tashmë ështe e bekuar me dy vajza.

Aktorja ka ndarë videon emocionuese nga spitali me ndjekësit.

Eliona shfaqet me partnerin duke kaluar të dy së bashku këtë moment sa emocionues dhe të dhimbshëm.

‘Bashkë e krijuam, e rritëm në barkun tim e bashkë e lindëm! Prezenca dhe mbështetja jote në misionin me të rëndësishëm, ate të sjelljes së femijes sonë në jetë ishte kaq e rëndësishme. Me dhe gjithë forcën e botës.’

Previous Story

Supremja: Nagip Krasniqi dyshohet se i shkaktoi dëm buxhetit të Kosovës në vlerë të 60 mijë eurove

Next Story

Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoari i bën dedikimin special

Latest from Blog