Në ditëlindjen e Marinës, Ghetto Geasy zbulon detajin nga takimi i tyre i parë

1 min read

Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet e shumta në këtë ditë. Por ai që të tërheq më shumë vëmendjen është urimi i bashkëshortit, reperit Ghetto Geasy.

Me vetëm një frazë, ai ka zbuluar se e dinte që moderatorja do të ishte gruaja e jetës së tij.

“Që nga takimi ynë i parë, e dija se do të kaloja gjithë jetën me ty. Sa mirë që paskam pasur të drejtë. Gëzuar ditëlindjes gruas më të mrekullullueshme që njoh”.

Një tjetër urim i ëmbël vjen edhe nga gjysma tjetër e Marinës, Luana Vjollca. “Gëzuar ditëlindjen shoqja ime e ngushtë! Të dua me shpirt e me zemër gjysma ime!”, shkruan moderatorja në foton e shkrepur gjatë programit “Zemër Luana” në Tv Klan./tvklan.aldownload (1)

Previous Story

Qyra: Jemi krenarë me titullin, por nuk ndalemi me kaq, e duam edhe kupën!

Next Story

Tavani i borxhit, Biden dhe republikanët me shpresë në marrëveshje

Latest from Blog