Kosovari lë duhanin, me paratë e kursyera do të kryej “Umren” në vendet e shenjta islame

1 min read

Shaban Guri nga Kaçaniku kishte bërë bujë në rrjetet sociale, duke treguar publikisht kursimet e tij.

Sipas përshkrimit të tij, ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin.

“Kush thotë se duhani dë mton shëndetin gabon, duhani dëmton edhe buxhetin.

Këto kursime janë nga ndalimi i duhanit”, kishte thënë Guri, duke publikuar monedhat 2-euroshe që ka kursyer.

Previous Story

Kiara Tito vjen me foto “të nxehta”

Next Story

Moti i keq në Itali, raportohen viktima dhe mbyllen shkollat

Latest from Blog