“Bën sikur është në autobuz”, Ermiona shpreh hapur hatërmbetjet me Luizin

1 min read

Ermiona Lekbello gjatë eksperiencës së saj në Big Brother VIP u kthye në një personazh tepër të dashur dhe të pëlqyer nga publiku.

Si brenda shtëpisë së famshme dhe jashtë saj, këngëtarja nuk ngurroi të shprehë hapur mbështetjen e saj për Luiz Ejllin.

Gjithçka u duk sikur dyshja e njohur do të kishte një marrëdhënie tepër të mirë jashtë, po mesa duket gjërat nuk qënkan kështu.

Ermiona teksa ka qënë në një videolive ka folur hapur për Luizin duke u shprehur se i ka mbetur qejfi pasi ai nuk i kthen mesazhet.

“Luizi s’kthen as mesazh. I çon mesazh urimi, Luizi bën sikur është në autobuz.

Ça ka Luizi, po Luizi ça ka? Po ktej do vish o Luizi, ke shtëpia vjehrrës dhe vjehrrit do vish ndonjëherë atje në Verona, do mërzitesh dhe ktej do e sjellësh kokën”, shprehet Ermiona.

Previous Story

Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoari i bën dedikimin special

Next Story

Qyra: Jemi krenarë me titullin, por nuk ndalemi me kaq, e duam edhe kupën!

Latest from Blog