Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj familjare në Bjeshkët e Rugovës

1 min read

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, të dielën e kishte gjetur një mënyrë tejet të veçantë për t’ia bërë nënës së saj, Vera Sahatçiu-Ora një urim tejet të veçantë.

32-vjeçarja me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Nënës, i ka publikuar disa fotografi në mesin e të cilëve edhe një mesazh.

Aurela Hoxha zbulon emrin e veçantë dhe të padëgjuar të vogëlushes së saj
“Urime Dita e Nënave për mbretëreshën Vera Ora”, ka shkruar ajo.

Ylli me preardhje shqiptare ka publikuar edhe një fotografi nga vizita e saj familjare në Bjeshkët e Rugovës.

Këngëtarja shpesh flet me shumë dashuri për vendlindjen.
Familja Sahatçiu është me prejardhje nga Peja, por Rita ka lindur në Prishtinë.

Familja e saj ka migruar në Britaninë e Madhe, kur ajo ishte vetëm njëvjeçe.

Previous Story

Ish-kunatat e akuzaun se ja ka marrë të gjithë pasurinë burrit, vjen reagimi ironizues nga Violeta!

Next Story

Fjolla Morina ‘shpërthen’ ndaj Morena Tarakut, Arbnora Ademajt e Shkenda Dubovës

Latest from Blog