“Boom Boom”, kënga e re e Ledri Vulës dhe Mozzik

1 min read

Dy reperët Ledri Vula dhe Mozzik pritet të vijnë me një bashkëpunim.

“Boom Boom” titullohet kënga e tyre e cila pritet të lansohet më 24 maj.

Ata kanë ndarë edhe disa fotografi në rrjete sociale.

Bile, në rrjetin social instagram lë përshtypje një komenti i Ledri Vulës.

“G po na dojnë edhe pse kem fmi”, ka shkruar ai.

Se si do të duket projekti i tyre i ri, mbetet të shihet ditëve në vazhdim./ Klankosova.tv

download

Previous Story

Gjashtë të vdekur e 11 të plagosur në Zelandë të Re, digjet një bujtinë

Next Story

Thaçi dhe të tjerët para Speciales

Latest from Blog