Njëra më e bukur se tjetra, ju prezantojmë me motrën e Dua Lipës

1 min read

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka postuar fotografi të motrës së saj më të vogël, duke ia uruar ditëlindjen.

Lipa ka shkruar në Facebook se është vajza më me fat në botë, pasi Rinën e ka motër të vogël.

“Unë jam vajza më me fat në botë sepse ti je motra ime e vogël. Të dua, gëzuar ditëlindjen rinusheeee”, ka shkruar ajo.

Previous Story

Me të brendshme dhe geta rrjetë, Era Istrefi bën ‘twerk’ në koncert!

Next Story

Nëse nuk miratohen ndryshimet kushtetuese hyjmë në grupin e shteteve pa perspektivë afatgjate, informojnë burime qeveritare

Latest from Blog