Bashkëshorti i Albina Kelmendit: Eurovisioni nuk ka më vlera, politika triumfoi!

1 min read

Shqipëria është renditur në vendin e 22-të me gjithsej 76 vota në Eurovision 2023.

Albina dhe familja Kelmendi, të cilët u prezantuan me këngën “Duje”, u pritën mjaft mirë nga publiku, por jo edhe të kënaqur me rezultatin.

Një reagim pas kësaj e ka bërë edhe bashkëshorti i saj, biznesmeni i njohur, Valon Vataj.

Ai në një postim në InstaStory thekson se politika edhe këtë herë ka triumfuar kundër trojeve shqiptare.

“Politika triumfoi si zakonisht kundër trojeve shqiptare. Eurovision nga aspekti profesional e njerëzor nuk ka më vlera. Familja ime është fituese e ruajtjes së vlerave muzikore e kombëtare”, u shpreh ai.

Previous Story

Eskobari e la VMRO-në pa alternativë!

Next Story

Serbi, dorëzohen 13.500 armë të ndryshme

Latest from Blog