Tifozja ‘çmendet’ për Vedat Muriqin, bën tatuazh emrin dhe nënshkrimin e tij

1 min read

Një tifoze e klubit nga La Liga, Mallorcas e ka bërë tatuazh emrin e sulmuesit kosovar, Vedat Muriqit.

Marga, tifoze e ‘zjarrtë’ e Mallorcas dhe Muriqit, vendosi që emrin e sulmuesit kosovar ta ketë tatauzh në dorën e saj.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka reaguar në rrjetet sociale kur pa tatuazhin e saj.

“Nuk mund ta besoj, faleminderit shumë’, ka shkruar Muriqi në reagimin e tij.
https://twitter.com/margaapr?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1655589035111268353%7Ctwgr%5Eaea6cbe15a64f24f414f323cc99392bf84bc0aeb%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Findeks.mk%2Ftifozja-cmendet-per-vedat-muriqin-ben-tatuazh-emrin-dhe-nenshkrimin-e-tij%2F

Previous Story

Ekspertët: Gjermanisë do t’i mungojnë miliona punëtorë

Next Story

Eros Grezda martohet dhe po bëhet baba, Ajsel Abazi në pritje të ëmbël

Latest from Blog