Ibrahairartist ia bën Artës flokët deri në të pasme

1 min read

Ibrahairartist po vazhdon të bëj art me duart e tij. Parukieri njihet si frizeri i VIP-ave, pasi punon me të tillë tash e sa kohë, duke përfshirë edhe Arta Kabashin.

Madje, kësaj të fundit ia ka rritur flokët dhe në foton që Ibrahairartist e hodhi në Instgram, ajo dukej shumë e bukur.

Në imazhin e tillë nuk mund të injorohen as të pasmet e Artës, sidoqoftë vëmendja shkon te flokët.

 

Previous Story

KF Bashkimi siguron balotazhin për në ligën e dytë!

Next Story

Grubi: VMRO gënjen, Bechtel po ndërton në Serbi me ligj special, pa tender dhe me kontratë dhe mbikëqyrje më të shtrenjtë

Latest from Blog